Türkçe
Şimdi Fiyat Al

Türkiye'de
yüz germe
ameliyatı.

Hazirana özel %10 indirim
Ücretsiz Tıbbi Danışmanlık Alın Ad Soyad Telefon numarası Şimdi gönder
- Bizi özel yapan nedir?

Fark Yaratıyoruz.

İstanbulVita, Türkiye'nin en büyük ve kapsamlı hastanesinde hizmet vermektedir.

Daha fazla bilgi edinin

Hayallerinizdeki gibi yapıyoruz!

15 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuzla herkese aynı prosedürü uygulamıyor, onların ihtiyaçlarına göre ve kişisel planlamalar doğrultusunda operasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Yüz Germe ameliyatının ne kadar önemli olduğunu biliyor ve hayalinizdeki yüze kavuşmanız için her ayrıntıya odaklanıyor ve ne istediğinizden emin olduktan sonra operasyonu gerçekleştiriyoruz.

 • 15yıllık
  tecrübe.
 • 44215mutlu
  müşteri.
hospital
hospital 2
hospital 3
hospital 4
hospital 5
hospital 6
hospital 7
- Yılın en iyi saç ekim merkezi

Yılın En İyisi (2021)

En önemli şey, tüm emeklerimizin karşılığını alabilmektir. İstanbulVita, birçok ünlü ismin katıldığı 2021 yılın en iyisi ödülünde yılın en iyi saç ekimi ve plastik cerrahi merkezi seçildi. Gururluyuz.

Tamamen Memnun istanbul vita satisfied comments
261'den fazla incelemeden 4,96 yıldız

Saç ekimi öncesi ve sonrası benimle ilgilenen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim, her şey çok güzeldi tabi ki sonuç öyle ki çoğu kişi saç ekildiğini anlamadı bile, çok teşekkür ederim. Hepinizi çok seviyorum.

Coşkun Marangoz
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Daha önce saç ekimi yaptırdım. ama istediğim sonucu alamadım. 4 ay önce İstanbulVita saç ekim merkezinde yaptırdım. Bu sefer tamamen farklı sonuçlar aldım. Tüm ekibe teşekkür eder, başarılar dilerim. 👍👍👍

Ekber Kartal
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Geçen sene sosyal medyada gördüm ve saç ekimi yaptırmaya karar verdim. Şimdi 9 ayı bitirdim. Saçlarım çok doğal ve kalın. Çok memnun ayrıldım Tüm çalışanlar oldukça ilgiliydi emeği geçen herkese çok teşekkür ed...

Bahtiyar Demir
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Burun ameliyatım için başvurdum, birçok klinikten gelen yorumlara istinaden burayı tercih ettim, ilk iki haftaya göre ameliyat sonuçlarımdan çok memnunum (:

Begüm Teke
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Neden bilmiyorum ama göğüslerimde kendimi bildim bileli asimetri bozukluğu vardı. Uzun süre pek umursamadım ama yaşım biraz arttıkça gözlerimi acıtmaya başladı. Dışarıdan kolayca fark edilebilecek bir boyutta olması ...

Nefes Burakgazi
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme
Yüz Germe hakkında cevap alın

Sıkça Sorulan Sorular

 • Yüz germe işleminin faydası tam olarak nedir?

  Yüz germe ameliyatı, yaşlanma veya genetik nedenlerle insan yüzündeki deri ve kasların gevşemesi sonucu oluşan görme bozukluklarıdır. Yüz germe ameliyatları, fazla sarkan cildi alır ve yüzün daha gergin görünmesini sağlayarak size daha genç bir görünüm kazandırır.

 • Ameliyattan sonra iz kalır mı?

  İzsiz yüz germe ameliyatı olmak mümkün değildir. Yani neşter kullanılan her alanda iz kalmaktadır. Yüz germe ameliyatlarında iz, ameliyattan sonra kulağın ön kısmında giderek kaybolan bir iz olarak kalır. Ama bunun seni endişelendirmesine izin verme. Çünkü küçük bir makyajla bu izden kurtulabilirsiniz. Dikkatli bakmadıkça iz görünmez ve kişiyi rahatsız etmez.

 • Yüz Germe Ameliyatı Riskli Bir Ameliyat mı?

  Her cerrahi operasyonda olduğu gibi yüz germe estetiği ameliyatlarında da riskler vardır. Ameliyat sırasında kişide özel reaksiyonlar, alerjiler veya fizyolojik değişiklikler olabilir. Ama bunun seni korkutmasını istemiyoruz. Bugüne kadar yaptığımız yüzlerce yüz germe estetiğinde böyle bir durum yaşanmamıştır.

 • Dikkat edilmesi gerekenler?

  Sigara içenlerimiz operasyondan 10 gün önce sigara içmemelidir. Ayrıca düzenli aspirin kullanan hastalarımızın yüz germe öncesi 10 gün kullanmamalarını istiyoruz. Hatta ameliyattan 10 gün önce sadece aspirin değil kanı sulandıran tüm ilaçların kullanılmaması gerektiğini söylüyoruz.

 • Yüz germe ameliyatı sonrası ağrı olur mu?

  Her cerrahi işlemde olduğu gibi 1-2 gün hafif ağrı hissedilir. Ancak ameliyat sonrası verilen ilaçlar ile bu ağrılar giderilebilir. 2 hafta sonra normal hayatınıza ve iş hayatınıza dönebilirsiniz.

 • Yüz germe beni ne kadar gençleştirir?

  Elbette ameliyattan sonra eskisinden çok daha farklı ve genç bir yüze sahip olacaksınız. Ancak bu yaşlanmanızı geciktirmez. Aslında zamanın bir süreliğine durduğunu söyleyebiliriz.

 • Yüz germe ameliyatı yüz ifadesini ortadan kaldırır mı?

  Aşırı germe veya simetri eksikliği durumlarında sıklıkla mimik kaybı gözlemlenebilir. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için uzman bir cerrah seçmek çok önemlidir.

 • Yüz germe ameliyatında anestezi uygulanır mı?

  En rahatı genel anestezidir. Bu anestezi ile hasta ameliyattan önce sedasyon ve sedasyon yapılır ve uyandığında operasyon tamamlanmış olur. Günümüz anestezi yöntemleri oldukça güvenilir ve kaliteli bir uyanış sağlamaktadır.

 • Yüz germe ameliyatından sonra ne zaman işe dönebilirim?

  Ameliyattan sonra 1 hafta yüz ve boyun korsesi kullanmak istiyoruz. Bu korse ile hasta birkaç gün sonra kendi işyerinde büro işçisi olarak çalışabilir. Kabaca şişlik azalması bir hafta içinde gerçekleşir.

 • Yüz germe ameliyatı tekrarlanabilir mi?

  Ameliyattan sonra hasta tekrar yaşlanmaya devam eder. Ancak yüz germe ameliyatı erken yaşta yapıldıysa 10-15 yıl sonra tekrar yüz germe yapılabilir. Alternatif olarak yardımcı yüz gençleştirme yöntemleri uygulanarak bu işlem geciktirilebilir veya geciktirilebilir.

Hepsini gör
IstanbulVita Before & After 1
IstanbulVita Before & After 2
IstanbulVita Before & After 3
IstanbulVita Before & After 4
IstanbulVita Before & After 5
IstanbulVita Before & After 6
IstanbulVita Before & After 7
IstanbulVita Before & After 8
IstanbulVita Before & After 9
IstanbulVita Before & After 10
Hayallerinizdeki gibi yapıyoruz!

Yüz Germe Öncesi ve Sonrası

Yapmış olduğumuz onlarca yüz germe ameliyatının sonuçlarını inceleyin! Ameliyat öncesi nasıl bir sonuç alacağınızı birlikte konuşalım.

Hepsini gör