Türkçe
Şimdi Fiyat Al

Türkiye'de
rinoplasti
estetiği.

Hazirana özel %10 indirim
Ücretsiz Tıbbi Danışmanlık Alın Ad Soyad Telefon numarası Şimdi gönder
- Bizi özel yapan nedir?

Fark Yaratıyoruz.

İstanbulVita, Türkiye'nin en büyük ve kapsamlı hastanesinde hizmet vermektedir.

Daha fazla bilgi edinin

Hayallerinizdeki gibi yapıyoruz!

15 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuzla herkese aynı prosedürü uygulamıyor, onların ihtiyaçlarına göre ve kişisel planlamalar doğrultusunda operasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Burun ameliyatının ne kadar önemli olduğunu biliyor ve hayalinizdeki buruna kavuşmanız için her ayrıntıya odaklanıyor ve ne istediğinizden emin olduktan sonra operasyonu gerçekleştiriyoruz.

 • 15yıllık
  tecrübe.
 • 44215mutlu
  müşteri.
hospital
hospital 2
hospital 3
hospital 4
hospital 5
hospital 6
hospital 7
- Yılın en iyi saç ekim merkezi

Yılın En İyisi (2021)

En önemli şey, tüm emeklerimizin karşılığını alabilmektir. İstanbulVita, birçok ünlü ismin katıldığı 2021 yılın en iyisi ödülünde yılın en iyi saç ekimi ve plastik cerrahi merkezi seçildi. Gururluyuz.

Tamamen Memnun istanbul vita satisfied comments
261'den fazla incelemeden 4,96 yıldız

Saç ekimi öncesi ve sonrası benimle ilgilenen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim, her şey çok güzeldi tabi ki sonuç öyle ki çoğu kişi saç ekildiğini anlamadı bile, çok teşekkür ederim. Hepinizi çok seviyorum.

Coşkun Marangoz
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Daha önce saç ekimi yaptırdım. ama istediğim sonucu alamadım. 4 ay önce İstanbulVita saç ekim merkezinde yaptırdım. Bu sefer tamamen farklı sonuçlar aldım. Tüm ekibe teşekkür eder, başarılar dilerim. 👍👍👍

Ekber Kartal
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Geçen sene sosyal medyada gördüm ve saç ekimi yaptırmaya karar verdim. Şimdi 9 ayı bitirdim. Saçlarım çok doğal ve kalın. Çok memnun ayrıldım Tüm çalışanlar oldukça ilgiliydi emeği geçen herkese çok teşekkür ed...

Bahtiyar Demir
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Burun ameliyatım için başvurdum, birçok klinikten gelen yorumlara istinaden burayı tercih ettim, ilk iki haftaya göre ameliyat sonuçlarımdan çok memnunum (:

Begüm Teke
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Neden bilmiyorum ama göğüslerimde kendimi bildim bileli asimetri bozukluğu vardı. Uzun süre pek umursamadım ama yaşım biraz arttıkça gözlerimi acıtmaya başladı. Dışarıdan kolayca fark edilebilecek bir boyutta olması ...

Nefes Burakgazi
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme
Rinoplasti hakkında cevap alın

Sıkça Sorulan Sorular

 • Burun estetiği ameliyatı nedir?

  Rinoplasti olarak da adlandırılan bu ameliyat, burnun dışının yeniden şekillendirilmesidir. Hem iskelet hem de yumuşak dokular yüz ile uyumlu ve orantılı hale getirilir.

 • Burun ameliyatının yaşı var mı?

  Erkeklerde 17-18, kadınlarda 16-17 yaşlarına ulaşması beklenmelidir. Genellikle gençlere uygulansa da ameliyat için bir üst yaş sınırı yoktur.

 • Burun estetiği ameliyatı nasıl yapılır?

  Ameliyat teknik olarak dâhili veya harici olarak yapılabilir. Burnun durumuna ve hekimin tecrübesine göre tercih edilir. Dışarıdan yapıldığında iz kalmaz.

 • Rinoplasti ne kadar sürer?

  Yapılacak operasyonun tipine bağlı olmakla birlikte deneyimli bir uzman tarafından yapıldığında burnun durumuna göre 1-3 saat sürer.

 • Burun estetiği ameliyatı zor bir ameliyat mıdır?

  Hasta ve hekim açısından zorluk, ciddi cerrahi kategorisine girmeyecek ameliyat türlerinden biri olmasıdır.

 • Ameliyat sonrası dönem nasıldır?

  Hastanın cilt yapısına bağlı olarak bir miktar şişlik ve morluk olabilir ancak doğru dinlenme ile hastalar ameliyattan 2-3 gün sonra günlük işlerini yapabilirler.

 • Burun estetiği ameliyatları başarılı mıdır?

  Ameliyatın başarısı sadece doktor tarafından değil hasta ve yakınları tarafından da değerlendirilir. Bu nedenle operasyon öncesi hekim tarafından hastanın beklentileri tam olarak bilinmelidir. Hastanın beklentileri ile hekimin eylemleri ne kadar örtüşürse ameliyat o kadar başarılı olur.

 • Ameliyat öncesi hastaların dikkat etmesi gereken hususlar var mı?

  Ameliyat öncesi, gece yarısından sonra herhangi bir şey yememeli ve içmemelidirler. Sakin ve rahat bir uyku sonrasında hastanın moralinin yüksek olması hem hastayı hem de hekimi olumlu yönde etkileyecektir. Hastanın aspirin ve alkol kullanmaması önerilir.

 • Hasta kaç günde taburcu edilir?

  Yapılacak operasyona bağlı olarak aynı gün ya da ertesi gün taburcu olmanızda bir sakınca yoktur ancak operasyondan birkaç gün sonra dinlenme açısından oldukça önemlidir.

 • Ameliyattan kaç gün sonra işe başlanabilir?

  Hasta burnuna darbe almıyorsa ve burnunun dışındaki küçük metal plaka ile işe gitmesi uygunsa 2-3 gün içinde işine dönebilir. Ancak standart uygulama 7-10 gün dinlenmedir.

Hepsini gör
IstanbulVita Before & After 1
IstanbulVita Before & After 2
IstanbulVita Before & After 3
IstanbulVita Before & After 4
IstanbulVita Before & After 5
IstanbulVita Before & After 6
IstanbulVita Before & After 7
IstanbulVita Before & After 8
Hayallerinizdeki gibi yapıyoruz!

Burun Ameliyatı Öncesi ve Sonrası

Yapmış olduğumuz onlarca burun ameliyatının sonuçlarını inceleyin! Ameliyat öncesi nasıl bir sonuç alacağınızı birlikte konuşalım.

Hepsini gör