Türkçe
Şimdi Fiyat Al

Türkiye'de
obezite
ameliyatı.

Hazirana özel %10 indirim
Ücretsiz Tıbbi Danışmanlık Alın Ad Soyad Telefon numarası Şimdi gönder
- Bizi özel yapan nedir?

Fark Yaratıyoruz.

İstanbulVita, Türkiye'nin en büyük ve kapsamlı hastanesinde hizmet vermektedir.

Daha fazla bilgi edinin

Hayallerinizdeki gibi yapıyoruz!

15 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuzla herkese aynı prosedürü uygulamıyor, onların ihtiyaçlarına göre ve kişisel planlamalar doğrultusunda operasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Obezite ameliyatının ne kadar önemli olduğunu biliyor ve hayalinizdeki vücuda kavuşmanız için her ayrıntıya odaklanıyor ve ne istediğinizden emin olduktan sonra operasyonu gerçekleştiriyoruz.

 • 15yıllık
  tecrübe.
 • 44215mutlu
  müşteri.
hospital
hospital 2
hospital 3
hospital 4
hospital 5
hospital 6
hospital 7
- Yılın en iyi saç ekim merkezi

Yılın En İyisi (2021)

En önemli şey, tüm emeklerimizin karşılığını alabilmektir. İstanbulVita, birçok ünlü ismin katıldığı 2021 yılın en iyisi ödülünde yılın en iyi saç ekimi ve plastik cerrahi merkezi seçildi. Gururluyuz.

Tamamen Memnun istanbul vita satisfied comments
261'den fazla incelemeden 4,96 yıldız

Saç ekimi öncesi ve sonrası benimle ilgilenen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim, her şey çok güzeldi tabi ki sonuç öyle ki çoğu kişi saç ekildiğini anlamadı bile, çok teşekkür ederim. Hepinizi çok seviyorum.

Coşkun Marangoz
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Daha önce saç ekimi yaptırdım. ama istediğim sonucu alamadım. 4 ay önce İstanbulVita saç ekim merkezinde yaptırdım. Bu sefer tamamen farklı sonuçlar aldım. Tüm ekibe teşekkür eder, başarılar dilerim. 👍👍👍

Ekber Kartal
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Geçen sene sosyal medyada gördüm ve saç ekimi yaptırmaya karar verdim. Şimdi 9 ayı bitirdim. Saçlarım çok doğal ve kalın. Çok memnun ayrıldım Tüm çalışanlar oldukça ilgiliydi emeği geçen herkese çok teşekkür ed...

Bahtiyar Demir
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Burun ameliyatım için başvurdum, birçok klinikten gelen yorumlara istinaden burayı tercih ettim, ilk iki haftaya göre ameliyat sonuçlarımdan çok memnunum (:

Begüm Teke
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Neden bilmiyorum ama göğüslerimde kendimi bildim bileli asimetri bozukluğu vardı. Uzun süre pek umursamadım ama yaşım biraz arttıkça gözlerimi acıtmaya başladı. Dışarıdan kolayca fark edilebilecek bir boyutta olması ...

Nefes Burakgazi
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme
Obezite ameliyatı hakkında cevap alın

Sıkça Sorulan Sorular

 • Tüp mide ameliyatı kimlere yapılabilir?

  Tüp mide ameliyatı; morbit obez (yani Beden Kitle İndeksi 40 kg/m²'nin üzerinde olanlar) vücut kitle indeksi 35-40 olup, obezite nedeniyle hipertansiyon, uyku apnesi, tip 2 diyabet vb. rahatsızlıkları vardır. Rahatsızlık çekenler için uygundur.

 • Tüp mide ameliyatı sonrası beslenme süreçleri nelerdir?

  Tüp mide ameliyatı sonrası beslenme süreçleriniz bir bariatrik diyetisyen kontrolünde ilerlemelidir. Ameliyattan sonra ilk 15 gün sıvı, ikinci 15 gün püre ile beslenir. İlk aydan itibaren katı beslenmeye geçilir.

 • Tüp mide ameliyatı ne kadar sürer?

  Ameliyat süresi çok fazla farklılık göstermese de yaklaşık 1 saat sürmektedir.

 • Hastanede kaç gün kalmam gerekiyor?

  Ameliyattan sonra hasta 3 gece hastanede gözlem altında kalmalıdır.

 • Tüp mide ameliyatı sonrası ağrılı bir süreç midir?

  Ameliyat sonrası yaşanan ağrı gaz sancısıdır. Ameliyattan sonraki 4. saatten itibaren yürümek gazdan kurtulmanıza yardımcı olacak ve ağrınız kısa sürede geçecektir.

 • Günlük hayatıma ne zaman döneceğim?

  Tüp mide ameliyatı sonrası dördüncü saate kadar hastalar kişisel ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Taburcu olduktan sonra hızla günlük hayata döndürülür.

 • Midenin tekrar büyüme şansı var mı?

  Tüp mide ameliyatından sonra mide hacminde bir miktar artış olabilir. Ancak mide asla ameliyat öncesi hacmine dönemez. Bu büyüme korkulacak bir oranda değil.

 • Hayatımın geri kalanında ilaç kullanmam gerekecek mi?

  Tüp mide ameliyatından sonra hastaların yaklaşık %95'i herhangi bir takviyeye ihtiyaç duymadan hayatlarına devam edebilirler.

 • Ne zaman kilo vermeye başlayacağım?

  Ameliyat sonrası diyet ve egzersiz programı izlenerek ilk 3 ayda %10-20 oranında kilo vermek mümkündür. Sonraki 6 ayda %30-35 kilo verilir, kalan aylarda istenilen kiloya ulaşılır.

 • Bariatrik cerrahi sonrası sarkma olur mu?

  Kişinin vücut ve cilt tipine göre sarkmalar meydana gelebilir. Ameliyat sonrası egzersizler de bu anlamda çok önemlidir. Düzenli egzersizler ile sarkmanın önüne geçmek mümkündür.

Hepsini gör
IstanbulVita Before & After 1
IstanbulVita Before & After 2
IstanbulVita Before & After 3
IstanbulVita Before & After 4
IstanbulVita Before & After 5
IstanbulVita Before & After 6
IstanbulVita Before & After 7
IstanbulVita Before & After 8
IstanbulVita Before & After 9
IstanbulVita Before & After 10
Hayallerinizdeki gibi yapıyoruz!

Obezite Ameliyatı Öncesi ve Sonrası

Yapmış olduğumuz onlarca obezite ameliyatının sonuçlarını inceleyin! Ameliyat öncesi nasıl bir sonuç alacağınızı birlikte konuşalım.

Hepsini gör