Türkçe
Şimdi Fiyat Al

Türkiye'de
Kalça
estetiği.

Hazirana özel %10 indirim
Ücretsiz Tıbbi Danışmanlık Alın Ad Soyad Telefon numarası Şimdi gönder
- Bizi özel yapan nedir?

Fark Yaratıyoruz.

İstanbulVita, Türkiye'nin en büyük ve kapsamlı hastanesinde hizmet vermektedir.

Daha fazla bilgi edinin

Hayallerinizdeki gibi yapıyoruz!

15 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuzla herkese aynı prosedürü uygulamıyor, onların ihtiyaçlarına göre ve kişisel planlamalar doğrultusunda operasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Kalça ameliyatının ne kadar önemli olduğunu biliyor ve hayalinizdeki vücuda kavuşmanız için her ayrıntıya odaklanıyor ve ne istediğinizden emin olduktan sonra operasyonu gerçekleştiriyoruz.

 • 15yıllık
  tecrübe.
 • 44215mutlu
  müşteri.
hospital
hospital 2
hospital 3
hospital 4
hospital 5
hospital 6
hospital 7
- Yılın en iyi saç ekim merkezi

Yılın En İyisi (2021)

En önemli şey, tüm emeklerimizin karşılığını alabilmektir. İstanbulVita, birçok ünlü ismin katıldığı 2021 yılın en iyisi ödülünde yılın en iyi saç ekimi ve plastik cerrahi merkezi seçildi. Gururluyuz.

Tamamen Memnun istanbul vita satisfied comments
261'den fazla incelemeden 4,96 yıldız

Saç ekimi öncesi ve sonrası benimle ilgilenen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim, her şey çok güzeldi tabi ki sonuç öyle ki çoğu kişi saç ekildiğini anlamadı bile, çok teşekkür ederim. Hepinizi çok seviyorum.

Coşkun Marangoz
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Daha önce saç ekimi yaptırdım. ama istediğim sonucu alamadım. 4 ay önce İstanbulVita saç ekim merkezinde yaptırdım. Bu sefer tamamen farklı sonuçlar aldım. Tüm ekibe teşekkür eder, başarılar dilerim. 👍👍👍

Ekber Kartal
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Geçen sene sosyal medyada gördüm ve saç ekimi yaptırmaya karar verdim. Şimdi 9 ayı bitirdim. Saçlarım çok doğal ve kalın. Çok memnun ayrıldım Tüm çalışanlar oldukça ilgiliydi emeği geçen herkese çok teşekkür ed...

Bahtiyar Demir
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Burun ameliyatım için başvurdum, birçok klinikten gelen yorumlara istinaden burayı tercih ettim, ilk iki haftaya göre ameliyat sonuçlarımdan çok memnunum (:

Begüm Teke
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Neden bilmiyorum ama göğüslerimde kendimi bildim bileli asimetri bozukluğu vardı. Uzun süre pek umursamadım ama yaşım biraz arttıkça gözlerimi acıtmaya başladı. Dışarıdan kolayca fark edilebilecek bir boyutta olması ...

Nefes Burakgazi
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme
Kalça estetiği hakkında cevap alın

Sıkça Sorulan Sorular

 • Aktarılan yağ miktarının ömrü ne kadardır?

  Bu kişiden kişiye değişir. Ancak ameliyat sonrası talimatlar dikkatli bir şekilde takip edilirse, transfer edilen yağların neredeyse tamamı ödem azaldıktan sonra hayatta kalacaktır.

 • Bu kilo vermeme yardımcı olur mu?

  Bir plastik cerrahi, bireyin estetik görünümünü iyileştirmeyi amaçlar. Bu işlemlerin hiçbiri kilo vermenize yardımcı olmaz ancak net bir kontur hattına sahip olmanıza yardımcı olur.

 • Bir iz olacak mı?

  Derinliği olmayan cilt bölgesinde küçük kesiler yapılır ve bu kesiler en içteki bölgelere, izlerin görülmeyeceği gizli bölgelere açılır. Ameliyat sonrası önerdiğimiz iz giderici kremler ile destekleyerek yara izini en aza indiriyoruz.

 • Ameliyattan sonra dikişlerin alınması gerekecek mi?

  Tüm dikişler cilt altına yerleştirildiği için ameliyattan sonra alınmasına gerek yoktur.

 • Ne zaman işe başlayabilirim?

  Hastanın iş türüne bağlıdır. Ortalama 1 hafta sonra işinize dönebilirsiniz. Genelde oturduğunuz bir masa işiniz varsa, en az 3 hafta BBL yastıkları kullanmanızı öneririz.

 • Ne zaman duş alabilirim?

  Aksi belirtilmedikçe ameliyattan 2 gün sonra duş alabilirsiniz. Vücut korsenizi duştan sonra, kuruduktan hemen sonra tekrar giyin.

 • Ne zaman egzersiz yapmaya başlayabilirim?

  Ameliyattan sonraki gece hemşire gözetiminde hemen kısa yürüyüşlere başlayabilirsiniz. Ve lütfen ilk hafta kısa yürüyüşlere devam edin. Bu iyileşme döneminden sonra normal yürüyüşlere başlayabilir. 6. haftada tempolu yürüyüşler, hafif spor aktiviteleri, yüzme yapılabilir. Spor aktiviteleri 8. haftadan itibaren başlar.

 • Kilo alırsam alınan yağlar geri gelir mi?

  Bu işlem sırasında gerçekleştirilen liposculpture, tedavi edilen bölgesel yağın çoğunu toplar. Bununla birlikte, orada az miktarda yağ hücresi kalacaktır. Ameliyattan sonra kilo alırsanız, kalan yağ hücreleri şişer. Kaldırılan yağ hücreleri sonsuza kadar yok olur; ancak kilo alırsanız, kalan birkaç yağ hücresi genişler.

 • Kilo verirsem kalçalarım küçülür mü?

  BBL ameliyatından sonra önemli miktarda kilo kaybederseniz, kalçalarınıza aktarılan yağ hücreleri de tıpkı vücudunuzun geri kalan yağ hücreleri gibi küçülür. Bu aynı zamanda kalçalarınızın küçülmesine de neden olabilir; ancak, eskisi gibi olmayacak.

 • Ameliyattan sonra bir refakatçiye ihtiyacım var mı?

  Evet. Bir aile üyesi/arkadaşınız ameliyattan sonra en az 24 saat yanınızda olsa iyi olur. Aksi takdirde İstanbulVita ekip üyeleri size içtenlikle ve profesyonelce hizmet verecektir.

Hepsini gör
IstanbulVita Before & After 1
IstanbulVita Before & After 2
IstanbulVita Before & After 3
IstanbulVita Before & After 4
IstanbulVita Before & After 5
IstanbulVita Before & After 6
IstanbulVita Before & After 7
IstanbulVita Before & After 8
IstanbulVita Before & After 9
IstanbulVita Before & After 10
Hayallerinizdeki gibi yapıyoruz!

Kalça Estetiği Öncesi ve Sonrası

Yapmış olduğumuz onlarca kalça ameliyatının sonuçlarını inceleyin! Ameliyat öncesi nasıl bir sonuç alacağınızı birlikte konuşalım.

Hepsini gör