Türkçe
Şimdi Fiyat Al

Türkiye'de
göğüs
estetiği.

Hazirana özel %10 indirim
Ücretsiz Tıbbi Danışmanlık Alın Ad Soyad Telefon numarası Şimdi gönder
- Bizi özel yapan nedir?

Fark Yaratıyoruz.

İstanbulVita, Türkiye'nin en büyük ve kapsamlı hastanesinde hizmet vermektedir.

Daha fazla bilgi edinin

Hayallerinizdeki gibi yapıyoruz!

15 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuzla herkese aynı prosedürü uygulamıyor, onların ihtiyaçlarına göre ve kişisel planlamalar doğrultusunda operasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Göğüs ameliyatının ne kadar önemli olduğunu biliyor ve hayalinizdeki göğüslere kavuşmanız için her ayrıntıya odaklanıyor ve ne istediğinizden emin olduktan sonra operasyonu gerçekleştiriyoruz.

 • 15yıllık
  tecrübe.
 • 44215mutlu
  müşteri.
hospital
hospital 2
hospital 3
hospital 4
hospital 5
hospital 6
hospital 7
- Yılın en iyi saç ekim merkezi

Yılın En İyisi (2021)

En önemli şey, tüm emeklerimizin karşılığını alabilmektir. İstanbulVita, birçok ünlü ismin katıldığı 2021 yılın en iyisi ödülünde yılın en iyi saç ekimi ve plastik cerrahi merkezi seçildi. Gururluyuz.

Tamamen Memnun istanbul vita satisfied comments
261'den fazla incelemeden 4,96 yıldız

Saç ekimi öncesi ve sonrası benimle ilgilenen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim, her şey çok güzeldi tabi ki sonuç öyle ki çoğu kişi saç ekildiğini anlamadı bile, çok teşekkür ederim. Hepinizi çok seviyorum.

Coşkun Marangoz
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Daha önce saç ekimi yaptırdım. ama istediğim sonucu alamadım. 4 ay önce İstanbulVita saç ekim merkezinde yaptırdım. Bu sefer tamamen farklı sonuçlar aldım. Tüm ekibe teşekkür eder, başarılar dilerim. 👍👍👍

Ekber Kartal
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Geçen sene sosyal medyada gördüm ve saç ekimi yaptırmaya karar verdim. Şimdi 9 ayı bitirdim. Saçlarım çok doğal ve kalın. Çok memnun ayrıldım Tüm çalışanlar oldukça ilgiliydi emeği geçen herkese çok teşekkür ed...

Bahtiyar Demir
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Burun ameliyatım için başvurdum, birçok klinikten gelen yorumlara istinaden burayı tercih ettim, ilk iki haftaya göre ameliyat sonuçlarımdan çok memnunum (:

Begüm Teke
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme

Neden bilmiyorum ama göğüslerimde kendimi bildim bileli asimetri bozukluğu vardı. Uzun süre pek umursamadım ama yaşım biraz arttıkça gözlerimi acıtmaya başladı. Dışarıdan kolayca fark edilebilecek bir boyutta olması ...

Nefes Burakgazi
Verified Comments Doğrulanmış Değerlendirme
Göğüs estetiği hakkında cevap alın

Sıkça Sorulan Sorular

 • Meme Protezi Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Göğüs protezi seçmek, kıyafet seçmek gibidir. Bu seçimde yaşam tarzınızı, vücut ölçülerinizi, istediğiniz görünümü ve vücut tipinizi bilmelisiniz. Öncelikle hangi tip ve boyutta protez kullanmak istediğinize karar vereceksiniz.

 • Göğüs Silikonu Alerjiye Neden Olur mu?

  Göğüs silikonu kozmetik ve gıda endüstrisinde yaygın olarak kullanılan bir maddedir ve vücuda en kolay uyum sağlayan maddelerden biridir. Bu nedenle silikon alerjisi oldukça nadir görülen bir durumdur.

 • Meme Ucundan Silikon Çıkar mı?

  Silikon su gibi akışkan bir madde değildir ve dış yüzeyi de oldukça dayanıklıdır. Herhangi bir darbe, düşme, sıkışma ile patlamaz. Ancak bıçaklama, kurşunlanma veya trafik kazası sonucu keskin bir cisim girerse delinir, ancak bu durumda dokuda dağılmaz. Böyle bir durumda silikon implantı çıkarıp yenisini takmak gerekir.

 • Meme protezi hangi bölgeden yerleştirilir?

  Meme protezinin kas altı mı kas üstü mü olduğu hastanın meme dokusuna ve memenin durumuna göre belirlenir. Kas altı daha sağlıklıdır ya da üst kas daha iyidir demek doğru değildir. Meme protezinin boyutunu belirlemede etkili olan şeyler; Hastanın isteği göğüs kafesinin yapısı, kas durumu, meme dokusunun durumu, meme sarkması, deri kalınlığı ve ölçüsüdür.

 • Meme Büyütme Ameliyatı Sonrası İz Kalır mı?

  Meme büyütme ameliyatlarından sonra neredeyse hiç iz kalmaz. Ancak ameliyat izinin nerede ve ne büyüklükte olacağı çok önemli bir konudur. Vücudumuzda bir kesi yapılır ve deri altına inerse kesinlikle iz vardır diyemeyiz. Fakat bu iz genellikle 1-1,5 yıl içinde ten rengini alır ve belirsizleşir.

 • Meme Silikonu Kansere Neden Olur mu?

  İyi meme protezleri kullanıldığında böyle bir risk yoktur. Ameliyat sonrası ultrason ve mamografiden etkilenmez. Kolayca yapabilirsiniz. Hastanın vücut yapısına en uygun, kanserojen madde içermeyen ve kanser riski içermeyen alerjik olmayan protezler kullanılmaktadır.

 • Meme Protezleri Değiştirilmeli mi?

  Herhangi bir sorun yoksa meme protezlerinin sürekli bakıma ihtiyacı yoktur ve düzenli aralıklarla değiştirilmesi gerekmez. Ancak çok düşük bir ihtimalde protezde aşınma, yıpranma veya başka bir problem varsa meme protezi değiştirilmelidir.

 • Silikonsuz Meme Büyütme Yapılır mı?

  Meme sadece göğse yapılan cerrahi bir işlemle büyütülür. Meme dokusuna yapılan dolgular kalıcı olmadığı için meme dokusunu ele almayı doğru bulmuyoruz. Bu nedenle meme büyütmede kas altına yerleştirilen silikonlar daha güvenlidir.

 • Meme Büyütme Ameliyatı İçin İdeal Yaş Nedir?

  Bireylerin sağlık durumu müsait olduğu sürece meme büyütme ameliyatı için yaş sınırı yoktur. Bazen 60 yaş üstü hastalar bile meme ameliyatı yaparlar ancak genç hastalara 18 yaşından önce ameliyat olmalarını önermiyoruz.

 • Tek meme için meme protezi yapılabilir mi?

  Doğuştan gelen şekil bozuklukları veya bir memenin kaybı durumunda tek memeye de meme protezi uygulanabilir. Genellikle göğüslerin şekli aynı değildir ve biri diğerinden daha küçüktür. Ancak dışarıdan bakıldığında bu değişiklik çok belirgin değildir. Görünüşünde herhangi bir farklılık yoksa tek meme için protez uygulanır. Ancak diğer memede belli bir farklılık varsa her iki memeye de uygulanması gerekebilir.

Hepsini gör
IstanbulVita Before & After 1
IstanbulVita Before & After 2
IstanbulVita Before & After 3
IstanbulVita Before & After 4
IstanbulVita Before & After 5
IstanbulVita Before & After 6
IstanbulVita Before & After 7
IstanbulVita Before & After 8
IstanbulVita Before & After 9
IstanbulVita Before & After 10
Hayallerinizdeki gibi yapıyoruz!

Göğüs Ameliyatı Öncesi ve Sonrası

Yapmış olduğumuz onlarca göğüs ameliyatının sonuçlarını inceleyin! Ameliyat öncesi nasıl bir sonuç alacağınızı birlikte konuşalım.

Hepsini gör